Lazer to rzetelna i godna polecenia firma, która oferuje swoim klientom nie tylko profesjonalną odzież motocyklową, ale również wysokiej jakości kaski, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających motocyklistów.

Czym wyróżniają się kaski Lazer?

Oryginalne kaski motocyklowe Lazer wyróżniają się nie tylko wysokiej jakości materiałami i oryginalnym designem, ale również zaawansowanymi technologiami. Firma Lazer może pochwalić się wieloma opatentowanymi technologiami, dzięki którym zdobyła wysoką pozycję na rynku i wielu stałych klientów. Jeżeli chodzi o samą skorupę kasku, to może ona pochwalić się wysokiej jakości kompozytami i zaawansowanym eps-em, który doskonale tłumi siłę uderzenia. Nowoczesne kaski motocyklowe Lazer bardzo dobrze tłumią uderzenia rotacyjne (boczne), które jak powszechnie wiadomo są bardzo niebezpieczne dla mózgu.

Czym wyróżniają się kaski marki Lazer?

Oryginalne kaski Lazer mogą pochwalić się specjalną powłoką Superskin, która jest bardzo elastyczna i do złudzenia przypomina ludzką skórę. Powłoka delikatnie przesuwa się podczas uderzenia, dlatego też spora część siły uderzenia jest pochłaniania. Wspomniana technologia znacząco poprawia elastyczność i wzmacnia wytrzymałość kasku. Tajemnicza powłoka Superskin przedłuża żywotność kasku. Olbrzymim atutem kasków motocyklowych Lazeer jest także niesamowita blenda. Ciemny wizjer wewnątrz kasku znacząco poprawia komfort jazdy. Jest to najlepszy wybór dla osób, które poszukują niezawodnych kasków szosowo-turystycznych.