Segment motocykli z silnikami o niewielkiej pojemności jest dobrze rozbudowany. Współcześnie początkujący kierowcy jednośladów mogą z łatwością znaleźć modele spełniające wszystkie oczekiwania. Równocześnie niektóre modele, tak jak Yamaha R125 zasługują na szczególne wyróżnienie. Czym charakteryzuje się ten motor? Dlaczego z taką łatwością podbił serca wielu motocyklistów? Odpowiadamy!

Sportowa dusza

Tym, czym wyróżnia się Yamaha R125 na tle innych motocykli z silnikiem o niewielkiej pojemności, jest sportowa dusza! Zastosowana przez producenta masywna i ostra linia w połączeniu z proporcjonalnymi do niej oponami w sprawia, że motocykl ten wygląda jak rasowy ścigacz. Oznacza to, że osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z motocyklem, może z dumą wsiąść na jednoślad, który pomimo niewielkiej mocy doskonale prezentuje się na ulicy.

Niski koszt utrzymania i łatwy dostęp do części

Właściciel poszukujący części do Yamaha R125 nie będzie miał większego problemu z ich znalezieniem. Ten japoński model, ze względu na swoją dużą popularność w Polsce nie sprawia większych problemów w przypadku napraw. Zarówno każdy autoryzowany punkt napraw, jak i inne miejsca serwisowe z łatwością może uzyskać dostęp do niezbędnych części i przywrócić motocykl do stanu pierwotnego. Sytuacja wygląda bardzo podobnie, gdy poszukiwane są akcesoria do Yamaha R125. Znalezienie odpowiedniego wyświetlacza biegów, czy też spełniającej wszystkie oczekiwania właściciela okleiny jest znacznie łatwiejsze niż może się początkowo wydawać!