sp connect etui

SP Connect działa na rynku już od wielu lat. Zajmuje się głównie produkcją akcesoriów do kamer sportowych i wiązań snowboardowych. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie tutaj przydatne gadżety. Podczas zakupu postawmy na dobrą jakość i niezawodne działanie. Gdzie znajdziemy wyroby SP Connect? O czym warto pamiętać? Jakie rozwiązanie wybrać? Co oferuje firma?

Kilka słów o marce SP Connect

Co ciekawe, firma rozpoczęła swoją działalność w latach 80 ubiegłego wieku. Produkcja odbywa się głównie w fabrykach na terenie Słowacji, Niemiec i Chin. Odbiorcy mogą liczyć na wysoką jakość wykonania. Jest to związane także z zastosowaniem niemieckiego know-how, jakie zdobyto przy wieloletniej produkcji części motoryzacyjnych. Centrum dystrybucyjne firmy znajduje się w Austrii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, a działy marketingu, badań i rozwoju w Austriackiej Viennie i amerykańskim Newport. Produkty są oferowane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Szeroki wybór

Akcesoria motocyklowe sp connect znajdziemy na szeroką skalę w sklepie internetowym Moto-Tour. W tym miejscu każdy miłośnik jady na motorze znajdzie coś dla siebie. Ciekawą propozycją jest uchwyt na telefon, dzięki czemu uzyskamy stabilne podłoże do telefonu podczas szybkiej jazdy. Bez wychodzenia z domu dobierzemy takie gadżety, które wpłyną na nasz komfort. Od tej pory jazda na motocyklu będzie pełna radości i przyjemności. W razie pytań, możemy liczyć na rzetelną i profesjonalną pomoc sprzedawcy w sklepie online.