Akcesoria motocyklowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą zadbać o swój pojazd. Brak garażu może okazać się sporym problemem. Trzymanie jednośladu „pod chmurką” zwiększa prawdopodobieństwo szybkiego pojawienia się śladów użytkowania. Właśnie dlatego warto jest zainwestować w wysokojakościowy pokrowiec, który będzie stanowił skuteczna warstwę ochronną. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na kilka parametrów.

Akcesoria znajdziesz na moto-tour.com.pl

Wodoodporność

Wśród akcesoriów motocyklowych można znaleźć wodoodporna pokrowce, które przetrwają nawet największe ulewy. Istotne jest to, aby były one maksymalnie szczelne. Taka ochrona jednośladu opóźni wystąpienie procesów korozyjnych metalowych elementów. To skuteczny sposób na to, aby przedłużyć jego żywotność, a także przez długi czas utrzymać go w nienagannym stanie.

Odbijanie promieni słonecznych

Nowoczesne pokrowce na motor chronią nie tylko przed wodą. Na specjalną uwagę zasługuje powłoka odbijająca promienie UV. Dzięki niej pojazd nie będzie tak szybko się nagrzewał, co jest szczególnie ważne w upalne dni. Bezpośrednio wpływa to na komfort użytkownika. Podczas wyboru właściwego produktu dobrze jest sprawdzić, z jakiego materiału został on wykonany. Tworzywo powinno być certyfikowane – dzięki temu mamy pewność, że spełnia ono aktualnie obowiązujące normy oraz standardy. Oczywiście nie może ono także posiadać toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie.