Ubrania termo aktywne xbionic doskonale sprawdzają się przy uprawianiu różnych aktywności fizycznej. W ich składzie znajduje się: poliamid, elastan oraz polipropylen. Dzięki najwyższej jakości materiałów, odzież bardzo dobrze dopasowuje się do ciała, zapewnia dobre właściwości termoregulacyjne. W szybkim czasie odprowadza ona wilgoć i zapewnia dużą swobodę ruchów, co stanowi bez wątpienia duży atut.

Odzież o właściwościach termoaktywnych niezastąpiona w sportach wyczynowych

W ubraniach termo aktywnych xbionic można uprawiać sporty siłowe i wytrzymałościowe. Dobrze sprawdzają się one również przy bieganiu, narciarstwie, snowboardzie, kolarstwie i innych czynnościach outdoorowych. Wyżej wymieniona odzież zapewnia doskonały komfort noszenia. Materiały utrzymują ciepło lub wspomagają efekt chłodzenia, w zależności od sytuacji. Mają one dobre właściwości wentylacyjne, pozwalają skórze oddychać co zapobiega nadmiernemu poceniu się. Dzięki nowatorskim technologiom, odzież się nie przesuwa podczas ruchu, tylko dobrze dopasowuje się do ciała.

Funkcjonalna odzież sportowa

Odzież wyposażona jest w specjalistyczne, pionowe kanały, które odprowadzają wilgoć oraz nadmiar ciepła. Zapewnia ona uczucie komfortu i wygody w każdych warunkach. Materiały, z których uszyta jest odzież, wykazują się działaniem bakteriostatycznym. Dzięki temu ograniczony jest rozwój bakterii i nie pojawia się nieprzyjemny zapach podczas wykonywana różnych czynności.